CASH BACK על כל 10 ₪ - קבלו 1 ₪ חזרה לקנייה הבאה | מינימום הזמנה 149 ₪ |
בקנייה מעל 299 ₪ דמי משלוח מופחתים בסך ₪14.90 במקום ₪30

אודות התאגיד

נגן וידאו

שניב-סאסאטק הינה קבוצת חברות לייצור ושיווק מוצרי צריכה לבית, לטיפוח אישי, לתחום הרכב ולסקטור המוסדי. באמצעות מפעלינו הממוקמים באופקים, בדלתון ובבני יהודה והמרכזים הלוגיסטיים שלנו אנו מפתחים, מייצרים ומפיצים מוצרי צריכה יומיומיים למעלה מ-5000 נקודות מכירה ברחבי ישראל ולמגוון יעדים

אבני היסוד שלנו:

  • לפתח לייצר ולספק מוצרי איכות מתאימים ומשתלמים לצרכן, באופן אחיד ולאורך זמן.
  • לקיים יחסי סחר הוגנים עם שותפינו, לקוחות וספקים.
  • לספק סביבת עבודה בטוחה, הוגנת ומפתחת להון האנושי של החברה.
  • לתרום לשמירה על איכות הסביבה ע”י שימוש בטכנולוגיות ייצור ובתשומות מתקדמות, והן בשימוש בחומרי גלם ממקורות מתחדשים.

ייצוא

משנת 2002, אנו מייצאים בקביעות למדינות במערב אירופה, במזרח אירופה וארה”ב. תמהיל מוצרים שאנו מספקים לחו”ל הינו רבגוני וכולל עשרות פריטים באריזות ותצורות שונות. הגמישות התפעולית והייצורית שלנו במתן מענה להיקפי ייצור משתנים ולדרישות מיוחדות של המזמין מקנות לנו יתרון בשווקי חו”ל אנו מתמחים בפיתוח על פי דוגמא (reverse engineering) ומצויים בקשרי סחר ענפים עם ספקי חומרי גלם ואריזות מגוונים ועדכניים.

קוד אתי

את החברה ע”פ הסטנדרטים הקבועים בקוד האתי, לשמש מודל ליושר אישי, הגינות וניקיון כפיים ולהוות קו מנחה לכל עשייה, או התנהגות במישור האישי, המקצועי והארגוני.

עקרונות הקוד האתי:

שמירה על החוק

החברה ועובדיה מחויבים לשמור על פעילות עסקית חוקית.
מדיניות החברה היא לקיים את החוקים הנהוגים במדינת ישראל, ואת החוקים הבינלאומיים הנוגעים לחברה או לניהול עסקיה בכל ארץ שבה היא פועלת. מעבר למחויבות המשפטית לציית לחוק, החברה שואפת גם להנהיג ולהציב דוגמא

לחברות אחרות, כפועל יוצא מתחושת האחריות החברתית שלה.

כבוד לזולת

כל עובד בחברה נהנה מזכויות יסוד בסיסיות ויש לנהוג בו יחס של כבוד, שוויון והערכה. כל עובד זכאי לחופש מחשבה, מצפון, דת והבעת דעה כל עוד אינו פוגע ברגשותיהם או זכויותיהם של עובדים אחרים.
על עובדי שניב להימנע מכל סוג של התנהגות גסה, אלימה או מאיימת כלפי עובדים אחרים בחברה כולל הטרדה מינית ואלימות פיזית או מילולית ומכל פעילות העלולה לגרום לאווירה עוינת, פוגעת ומעליבה.
דרך ארץ קדמה לתורה” ולעסקים!

שוויון הזדמנויות

שניב-סאסאטק מחויבת לתת לכל עובד ולכל מועמד הזדמנות שווה בכל תחומי העבודה, במינוי לתפקידים ובקידום מקצועי. החברה אוסרת אפליה על בסיס של גיל, גזע, עדה, מגדר, דת, מצב משפחתי או דעה פוליטית.
שניב- סאסאטק מכבדת את הזכות לפרטיות של כל עובדיה, לקוחותיה וספקיה ונוקטת משנה זהירות בטיפול במידע אישי, אחסונו ומניעת הפצתו כדי להבטיח שמירה על פרטיות.

 

שמירה על נכסי החברה

אנו מחויבים לשמירה והעצמה של נכסי החברה הכספיים, החומריים, נכסי מוניטין וקניין רוחני מפני כל נזק, גניבה או אובדן. השימוש במשאבי החברה יתבצע אך ורק לקידום מטרות החברה.
המידע הקיים בחברה הוא נכס עיקרי ומהותי, המידע חסוי ולא יועבר ללא אישור לצד שלישי.
לא נעשה שימוש במידע פנימי לשם העדפה אישית או לשם השגת רווחים אישיים – ישירים או עקיפים, נמנע ממצב של ניגוד עניינים מול החברה ובמידה וזה בלתי נמנע, נודיע מראש ונפעל ע”פ הוראות החברה

יושר והוגנות

שניב- סאסאטק חרטה על דגלה את נושא היושר וההוגנות כלפי עובדיה, לקוחותיה וספקיה.
הגינות כלפי עובדים – נקפיד על כיבוד הסכמים בין עובד לחברה, בין החברה לעובדיה באופן הדדי. נקיים תקשורת פתוחה ואדיבה בה הקשבה ודו שיח מהווים נדבך מרכזי. נאפשר ונקדם התפתחות אישית ומקצועית של עובדינו. סיום העסקה של עובד יעשה תמיד בצורה הראויה – במידת הצורך, תוך סיוע להמשך הצלחה אישית ומקצועית.
מול לקוחות וספקים – ננהג בלקוחותינו וספקינו בשוויון ובהוגנות. נכבד כל לקוח ונתייחס למכלול צרכיו כלקוח. לכל פניית לקוח ניתן מענה מהיר, אדיב ומקצועי. נפעל תוך שקיפות מלאה ולא נסלף מידע.
מידע פרטי או עסקי שיימסר לנו ע”י לקוחות וספקי החברה מהווה הצהרת אמון בנו. לא נפר אותה ולא נאפשר העברת המידע לגורמים אחרים. התקשרויות עסקיות יעשו תמיד על בסיס אמות מידה הוגנות הנוגעות לעניין (מקצועיות, מחיר, איכות וכו’).
אנו מחויבים לא לתת או לקבל שוחד, לא להציע או להיענות לקבלת שוחד, לא לתת או לקבל תשלום שאינו חוקי ושיש בו טעם נפגם.

מול מתחרים – אנו פועלים להובלת השוק דרך איכות המוצרים והשירות שאנו מעניקים, תוך שמירה על כללי תחרות הוגנים.

אחריות חברתית

אנו פועלים מתוך חום, אכפתיות ורצון לתרום לשגשוג הפריפריה – מרכזי פעילותינו בישראל.
בריאות הקהילה, בטיחותה והסביבה בה אנו פועלים נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו ולכן אנו פועלים בהתאם לחוק ומעבר לזה.
אנו רואים באיכות הסביבה ערך חברתי, כאשר אנו עוסקים בתכנון פרויקטים חדשים, אנו מתחשבים בהשלכות החברתיות והסביבתיות.

החזון שלנו

אנחנו חברה עסקית ישראלית, מובילה בתחומה איכותית וצומחת 


אנחנו שותפים לדרך ולמטרות – פועלים מתוך תחושת משפחתיות, שייכות, ערבות הדדית ואמונה ביכולות האישיות והקולקטיביות שלנו ליצור ולהצליח.

חברה עסקית

אנחנו משקיעים זמן והון, תוך קיום פעילות עסקית תחרותית שתניב רווח ורווחה מתפתחים לחברה, לעובדיה, ללקוחותיה ולספקיה.

ישראלית

אנחנו חושבים ומדברים כחול-לבן, מייצרים כחול לבן, פועלים מתוך חום, אכפתיות ורצון לתרום לשגשוג ערי הפריפריה בהם ממוקמים אתרי הייצור שלנו

מובילה בתחומה

אנחנו חברה ותיקה ומובילה ,פועלים להמשיך ולפתח את מפעלי הייצור תוך העצמת מעמדנו והבאת מוצרנו לכל בית בישראל.

איכותית וצומחת

אנחנו פועלים לצמוח ולהתפתח לתחומים חדשים ומגוונים בקבוצת מוצרי הצריכה – בשילוב כלל עובדי החברה, טכנולוגיה מתקדמת וחדשנות עסקית, אנחנו יוצרים איכות באמצעות אנשים איכותיים ומוצרים איכותיים.

באמונה והגינות

אנחנו נאמנים לערכי היסוד החברתיים והכלכליים – מאמינים בצדקת דרכנו, פועלים בהגינות עסקית, בהדדיות ובתום לב. אנחנו חברה שומרת שבת ואיננו פועלים בשבת ומועדי ישראל. אנחנו מאמינים במתן הזדמנות שווה לכל עובד- ומכירים בכך שהתפתחות מקצועית ואישית היא מנוע הצמיחה של החברה.

במחוייבות מלאה לסביבה

אנו פועלים תוך שמירה על ערכי הטבע והסביבה, בהתאמה לתקני האיכות, הבטיחות והרגולציות, אנו מפתחים ומקדמים מוצרים ממוחזרים ומוצרים אקולוגיים התורמים לשמירת הסביבה ומשתמשים במשאבים מתחדשים ככל הניתן.

אנו לא עורכים ניסויים בבעלי חיים בשום מתקן שלנו